Ekonomické služby pro startupy, rostoucí firmy i společnosti, které hledají změnu.

Účetnictví a daně

Potřebujete mít věci správně optimalizované a pod kontrolou?

Účetnictví
Mzdy
Daně

Analýzy a reporting

Přejete si mít přehled a řídit firmu na základě dat?

Analýzy
Controlling
Business Intelligence Reporting

Strategické řízení

Chcete svou firmu posunout dál?

Plánování a firemní rozvoj
Podnikové řízení
Oceňování

FAQ

Takže Dype udělá administrativu za mě a já se budu moci věnovat byznysu?

Ano. Přenechte administrativu nám a získejte místo jednoho páru rukou všechny Dype ruce najednou. Budete se moci naplno věnovat svému byznysu, a Dype vás v tom bude  podporovat.

Jak to vlastně celé funguje, co když nevím co potřebuji?

Nejdříve si s Dype sjednáte nezávaznou schůzku zdarma. Na schůzce pak Dype pochopí váš byznys a vaše potřeby a následně navrhne, s čím vám může pomoci a jak. Koneckonců, nejste v tom sám – Dype již ví, co firmy různých odvětví a velikostí potřebují.

Co když už účetnictví mám někde jinde?

Nevadí. Přenesení účetnictví k Dypu je zcela běžná věc. Postupně přenášejí všichni. Podepíšeme smlouvu, plnou moc na zpracování údajů a převzetí podkladů. Hotovo.

Proč outsourcovat inteligenci k Dype?

Outsourcing je obecně výborná možnost jak získat dovednosti, které v podniku chybí. Často se jedná o doplnění mnoha oblastí, které jen těžce doplní jeden zaměstnanec. Dype má široké zkušenosti – od controllingu, přes manažerské účetnictví či marketing, až po Business Intelligence a strategické řízení.

Je možno libovolně kombinovat služby?

Ano. Dype se nedívá na projekty unifikovaně. Rozumí, že každá společnost potřebuje individuální přístup a proto je možné služby kombinovat dle potřeby.

chci nezávaznou cenovou nabídku

Dokáže mi Dype doplnit neúplné zadání poptávky?

Samozřejmě. Ne každá společnost ihned přesně ví co a jak potřebuje, od toho je tu Dype. Při úvodní konzultaci zdarma zjistí největší problémy a odhalí jejich příčiny. Následně už začne plně pracovat na návrhu řešení jejich odstranění – tedy zadání. Po schválení je jednoduše odstrání a hotovo.

Jak to vlastně celé funguje, co když přesně nevím co potřebuji?

Nejdříve si s Dype sjednáte nezávaznou schůzku zdarma. Na schůzce pak Dype pochopí váš byznys a vaše potřeby a následně navrhne, co vám pomůže. Koneckonců, nejste v tom sami, Dype ví, co firmy různých odvětví a velikostí potřebují.

chci to zkusit

Jak mi může Dype pomoci se strategií?

Pomáháme s definicí strategických cílů a nastavením způsobu jejich dosahování. Do oblasti strategického řízení Vás také zaškolíme.

Má marketing pro malé společnosti smysl?

Samozřejmě. Marketing by měla zvládat každá společnost, je to alfou a omegou úspěšného podnikání a přežití na trhu.

chci nezávaznou cenovou nabídku. 

Může si středně velká společnost dovolit sociální sítě?

Sociální sítě se dají nastavit přesně dle požadavků a potřeb každé společnosti a jejich velkou výhodou je, že je možné marketingové náklady škálovat kompletně dle vaši potřeby nebo cash flow.

chci to zkusit

Mohu využívat pouze jednu službu, například účetnictví?

Ano, samozřejmě. Každá služba může být využívaná individuálně dle vašich přání a potřeb. Můžete například využívat správu sociálních sítí bez toho, abyste využívali outsourcing mezd.

Je Dype spíše pro malé nebo velké společnosti?

Všechny. Dype zohledňuje velikost společnosti ve službě, kterou poskytuje na míru. A ta je vždy podle potřeb zákazníka. Malé společnosti získají znalosti těch velkých, velké zase přímočarost těch malých.

Existuje nějaký rozdíl proti standardní účetní službě?

Obrovský. V rámci běžné účetní služby jste totiž vnímán jako účetní subjekt. Získáváte tak korektní soulad s účetní legislativou. A to je vše. Dype ale pokračuje dál, protože vás vnímá jako ekonomický subjekt a umožní vám využívat vaše účetnictví k řízení firmy. Následně bude dále hledat způsoby, jak vaši firmu rozvíjet, a to jak v oblasti technologické, tak i v oblasti obchodní, partnerské nebo strategické. 

Dype na StartupJobs!

Dype na StartupJobs!

Náš dlouhodobý partner StartupJobs vyzpovídal našeho zakladatele Mariána a přináší Vám pohled přímo do kuchyně Dype! Plné znění rozhovoru zde.

číst více

Tento web používá k analýze návštěvnosti, poskytování a personalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. informacerozumím