Naši partneři

Účetnictví a ostatní administrativa

ABRA FLEXIBEE

Online účetní systém pro živnostníky, malé a střední firmy. Hlavními výhodami jsou přehlednost, zabezpečené cloudové úložiště a v neposlední řadě API pro snadné propojení s jinými aplikacemi, zejména eshopy, fakturačními systémy, nebo bankami. A samozřejmě s ostatními našimi partnery.

Dype pracuje převážně s účetním systémem ABRA Flexibee, díky kterému mají zákazníci účetnictví, mzdy a daně zpracovány vždy dle platné legislativy. Propojením s Dype mohou zákazníci pro svou firmu navíc získat plně integrovaný a automatizovaný digitální svět systémů a nástrojů. Svět plný příjemných zážitků a užitečného toku dat a finančních informací pro řízení.

FAKTUROID

Online fakturovací nástroj, který se vyznačuje hlavně přehlednou administrací a skvělou podporou. Díky aplikaci lze také evidovat náklady nebo hlídat platby a zároveň získat vhled do podnikání díky grafům a statistikám.

S Fakturoidem budou mít Dype zákazníci k dispozici moderní a jednoduché fakturační prostředí. Samozřejmostí je pro Dype zákazníky digitální přesun faktur do účetního systému, kdy se zákazník po vystavení faktury již o nic nestarat nemusí.

SIGNI

Webová aplikace, díky které popíšete právně závazně libovolný elektronický dokument během pár minut odkudkoliv. Aplikace nabízí také smluvní vzory, chytré notifikace, pracovní workspaces či bezpečný elektronický podpis.

Dype v rámci optimalizace admin procesů u svých zákazníků zmapuje potenciál a přínosy elektronického podepisování, navrhne postup digitalizace a dle potřeby pomůže i s nastavením a zavedením celého řešení, včetně vyškolení personálu.

Finance, plánování a kontrola

CASHBOT

Cashbot poskytuje peníze a čas pro rozvoj podnikání. Nabízí možnost získat rychle a jednoduše peníze z vystavených faktur, z vratek DPH či dotací. Také umí odložit splatnost přijatých faktur až o 4 měsíce. 

Dype umí ve spolupráci s Cashbotem pro své zákazníky v rámci řízení cash flow předregistraci zařídit. Firmám a podnikatelům tak pomáhá zlepšit peněžní toky.

ROGER

Roger spojuje investory se společnostmi, které trápí dlouhé splatnosti faktur. Ty dokáže Roger zkrátit na 3 dny a poskytnout tak firmám dostatek provozního kapitálu na další růst.

Spojením získá zákazník možnost přímého napojení na účetní systém a tedy možnost posílat faktury k proplacení na pár kliknutí. Naším společným cílem je pomoci firmám se soustředit na rozvoj svého podnikání.

INVENTORO

Inventoro je unikátní webová aplikace, která se napojí na prodejní a skladová data a za pomocí chytrých algoritmů předpovídá budoucí prodeje. Aplikace Inventoro tyto předpovědi dále používá, aby optimalizovala objednávky na sklad. Tím zmenšuje hodnotu skladových zásob až o 40 % a zároveň zvyšuje dostupnost zboží na více než 99 %.

Dype pomáhá především klientům využívajícím Abra Flexi a Shoptet s napojením dat pro Inventoro a urychluje nastavení systému. Klienti tak mohou využívat přínosů předpovědí skladových pohybů rychle a bez problémů.

Procesy a řízení

APUTIME

S ApuTime získáte plně autonomního virtuálního asistenta nebo, řekněme kolegu. Během několika vteřin zpracuje celou agendu plánování a distribuce práce, a to vše díky integrované AI. Napojení na nejrozšířenější kancelářské systémy a možnost integrace na mnohé další je samozřejmostí.

Dype pro své zákazníky v rámci optimalizace admin procesů pomůže s vyhodnocením benefitů používání tohoto řešení a také s jeho nastavením či zaškolením. V rámci sítě partnerů pak mají Dype zákazníci přístup k procesním specialistům a optimalizátorům.

CAFLOU

Manažerský systém pro malé a střední firmy, který umožňuje přehledné řízení firmy a týmu v jednom systému, s důrazem na výkon a ekonomiku firmy a týmu. Tento online ERP logicky propojí zákazníky, projekty, cash flow, faktury, výkazy apod.

Dype pro své zákazníky v rámci optimalizace admin procesů nebo interim řízení pomůže s identifikací vhodnosti tohoto řešení. CAFLOU je samozřejmě plně propojeno s ostatními platformami Dype ekosystému, tudíž si zákazníci vůbec nemusí dělat starosti s tokem účetních dat či složitým propojením systémů.

INTEGROMAT

České lepidlo internetu. Platforma, která dokáže chytře pomocí API propojit nespočet nezávislých cloudových aplikací a zautomatizovat zdánlivě nespojitelné procesy. Integromat je top světové řešení navíc s českým zázemím.

Zákazníci Dype získají premium support, nové integrační možnosti a automatizaci firemních procesů o které se jim snad jen zdálo. Propojíme vaše systémy kde je potřeba, klidně s celým světem. Vše s respektováním vaší skutečné potřeby a reálných procesů.

Pokročilé služby

EXECUTIVEJOB

Česká online platforma řešící problém hledání řídících profesionálů. Nabízí kompletní cestu k nalezení vhodného manažera – od vlastního výběru z databáze top kandidátů, přes možnost inzerce zdarma, až po komplexní náborové poradenství. Kromě toho nabízí i řadu dalších služeb spojených se senior managementem, jako třeba outplacement.

Pro menší a střední firmy tak tato platforma představuje způsob, jak vyřešit otázku senior managera jednoduše, a hlavně bez korporátního budgetu, ale s dosažením stejného efektu.

INVEST FORUM

Společnost se zaměřuje na prodej a koupi firem a s přehledem umí zabezpečit vše od poradenství a nalezení subjektů, přes přípravu podniků až po samotné zprostředkování akvizice. Soustředí se na strategický marketing, procesy a ekonomiku firem.

Díky tomuto partnerství získají zákazníci Dype možnost komplexních služeb týkajících se firemních akvizic. Ve vztahu k protistraně mají v rámci due diligence garanci odborné účetní, daňové a byznysové komunikace a poradenství.

Kontaktní formulář

Kliknutím na „ODESLAT“ souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat s obchodní nabídkou.

X

Tento web používá k analýze návštěvnosti, poskytování a personalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. informacerozumím